HAKKIMIZDA

Lojistik | Bidaabak Şirketler Grubu
Kurumsal

Şirketimiz 35 yıllık engin tecrübesine dayanarak taşımacılık, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında uluslararası doğru ve kusursuz hizmet anlayışıyla ticari hayatını sürdüren entegre bir kuruluştur.
Bidaabak Lojistik
Bidaabak Lojistik
Bidaabak Lojistik

Özetle

  Yönetim ilkesi olarak kendini her geçen gün yenileyerek kaliteli ve güvenilir bir firma olmayı hedeflemektedir. Aklı, huzuru ve bilinci birleştiren çalışma politikasını bünyesinde var olan medya kolu ile günümüz Türkiye'sinde teknoloji ve üst düzey yazılım noktasına taşımaktadır. Yapabileceğinin her daim daha ilerisine gidip dağıtım alanındaki gücünü geliştirmektedir. Bidaabak Lojistik uluslararası uzanım sağlayabileceği alanları her geçen gün daha ileriye götürmektedir.

Gelecek Hedefi

  Kalite konusundaki hassasiyetini sunduğu hizmete maksimum yansıtan Bidaabak Lojistik uluslararası taşımacılık ve dağıtım alanlarında alternatif lojistik çözümler sunmaktadır. Güvenilir, dinamik, yenilikçi ve gelişimini sürekli hale getiren kurumsal bir yapıya sahiptir. İlerleme kaydettiğimiz uluslararası lojistik sektöründe akla ilk gelen ve öncelikli tercih edilen, Türkiye’nin bu hususta lider firması olmak ve bunun sürekliliğini sağlamak hedefidir. Geliştirdiği uluslararası taşımacılık sistemleri ile sektörüne örnek teşkil edecek hizmetler sunarak Dünya standartlara uygun olarak sektörde biilinirliği ile işin en iyisini sergilemeyi amaçlamaktadır.

Değerler

Yüksek Teknoloji

Bidaabak Lojistik, değişen teknolojiye ayak uydurma zorunluluğunu geride bırakıp, teknolojiden beslenen bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Teknolojiyi görüş açısını çoğaltan ışıklı yolu saymaktadır. Gelişmeye ve büyümeye giden yolun teknolojiden geçtiğine inanan dinamik ekibi sayesinde 7/24 erişim imkanı ile sizlerledir.

Girişimcilik

Sürekli olarak yeni ve yaratıcı fikirler geliştirerek başarı basamaklarını emin adımlarla çıkan Bidaabak Lojistik, sektörde hızla büyümektedir. İşini alışılmışın dışında bakış açısıyla ve cesur girişimleri ile inancını her geçen gün tazeleyerek yerine getirmektedir.

Yenilikçilik

Bidaabak Lojistik için çıkılan her yol, müşteri memnuniyetinin güncel tutulduğu yeni deneyimlerdir. Katedilen bütün mesafeleri gelişmelerine destek saymaktadır. Firma geçmiş ve geleceği ortak paydada barındırarak, şimdiyi en etkin şekilde kullanmaktadır.

Yapıcı Tutum

Ekip ruhuna güvenen ve hiçbir zaman pes etmeyen Bidaabak Lojistik, yaptığı her işte başarılı olmasını hızlı ve verimli çalışmasına, başarıya duyduğu güçlü arzuya borçludur. Motivasyonu yüksek, tutkulu ve yapıcı bir ekip olarak altından kalkamayacakları zorluk olmadığını savunmaktadır.

Sağduyu

'Müşterimiz ailemizdir.' cümlesini her daim tekrarlayarak, onların her isteğini can-ı gönülden yerine getirmektedir. Sağduyu sahibi ve attığı her adımın sorumluluğunu bilen bir kurum olarak, sürdürülebilir bir geleceğin ancak bu sayede mümkün olduğuna inanmaktadır.

İnsana Değer

Müşterisi, çalışma arkadaşı ya da yolda karşılaştığı herhangi biri; fark etmez. Bidaabak Lojistik için insan, her şeyden önce gelir. Değerlerini koruyabilmek ve hedeflerinize ulaşmak için en değerli yapıtaşı budur. Şirket doğru iletişim, sonsuz saygıyı benimsemektedir.

Bizi arayın +90 850 346 7062 veya E-posta atın info@bidaabak.com

İletişim